پذیرش نمایندگی

فروشگاه دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی عمران سازان مهاب اقدام به پذیرش نمایندگی فعال و اعطای نمایندگی فروش دستگاه آب تصفیه کن خانگی و آب شیرین کن صنعتی در سراسر ایران براساس شرایط ذیل می نماید.

پذیرش نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب

نماینده انحصاری برندهای دستگاه تصفیه آب واترسیف و آب تصفیه کن واتر تک با اندازه های خانگی ، صنعتی و نیمه صنعتی در خاورمیانه به منظور توسعه شبکه فروش خود همواره اقدام به اخذ و جذب نماینده در سراسر کشور و منطقه خاورمیانه می نماید. نماینده های فروش دستگاه تصفیه آب افرادی مستقل هستند که به حساب خود خرید و فروش می نمایند و شرایط و مقررات اعطای نمایندگی به آنان به شرح ذیل می باشد:

اعطای نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی

 ۱- هر شخص حقیقی یا حقوقی برای درخواست نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی پس از درخواست کتبی و تائید اقدام به عقد قرارداد نمایندگی می نماید.
۲- به منظور جلوگیری از انتشار اطلاعات غلط و بروز سایر مشکلات، از ارائه لیست قیمت و تخفیف های نمایندگی و سایر شرایط فروش بصورت تلفنی یا فکس معذوریم. و تا زمان عقد قرارداد و احراز نمایندگی و کد مربوطه هیچگونه اطلاعات به متقاضیان نمایندگی داده نمی شود.
۳- کالای فروخته شده را به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی قابل عودت یا پس گرفتن نیست. لذا قبل از سفارش کالا دقت لازم را مبذول فرمائید.
تبصره۱ : در صورتی که به هنگام تحویل گرفتن کالا از باربری مشخص شود که کالا دچار آسیب ، آب دیدگی یا خسارت اساسی است نماینده می باید بلافاصله و حداکثر یک روز بعد ما را مطلع نموده و اقدامات قانونی جهت دریافت خسارت از باربری را بنماید. در این خصوص نیز همکاری های لازم جهت ارسال مجدد محموله و پیگیری خسارت صورت می پذیرد.
تبصره۲: در صورتی که پس از ارسال کالا مشخص شود که کالا دچار نقص فنی است و نیاز به تعویض قطعه یدکی دارد مشمول شرایط گارانتی دستگاه بوده و تحت شرایط گارانتی تامین قطعات خواهد شد.
تبصره۳: گارانتی دستگاههای تصفیه آب خانگی در حالت عادی ۲ سال از تاریخ نصب است مگر اینکه مدت زمان های دیگری صراحتاً توسط ما قید گردد.

نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی
نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی

۴- شرایط گارانتی هر یک از محصولات در کارت ضمانت محصولات درج شده است و خود را ملزم به رعایت دقیق آن می دانیم. همچنین کلیه محصولات مشمول خدمات پس از فروش و تامین قطعات یدکی به مدت ۱۰ سال می باشند.
۵- کلیه کالاهای با راهنمای فارسی، کارت ضمانت (گارانتی) و در بسته بندی های زیبا و راحت عرضه می گردد.
۶- تحویل کالا در تهران در دفتر مرکزی و در شهرستان ها در باربری شهر نماینده قابل دریافت خواهد بود و ارسال آن توسط ما صورت می گیرد و هزینه های حمل کالا تا مقصد ترمینال یا باربری نماینده بعهده ما می باشد.
۷- تعدادی از کالاهای مشمول (مانند دستگاههای تصفیه آب خانگی ) کمک هزینه حمل و نصب رایگان می باشند که مبالغ آن در لیست قیمت ارائه شده به نماینده درج و اعلام می گردد. پرداخت این مبالغ به نمایندگان مشروط به نصب دستگاههای یاد شده و ارائه کارت ضمانت آن است.
۸- نصب و راه اندازی دستگاه های آب تصفیه کن خانگی و صنعتی بعهده نماینده خواهد بود
تبصره: نصب و راه اندازی دستگاه های آب تصفیه کن خانگی و صنعتی در صورت هماهنگی و با امکان سنجی، راساً بعهده شرکت خواهد بود.
اخذ نمایندگی فروش دستگاه آب تصفیه کن خانگی و صنعتی واتر سیف و واترتک
شرکت عمران سازان مهاب هرگز کیفیت محصول و سلامتی مشتری خود را، برای بدست آوردن اندکی سود، قربانی نمی کند.

نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب
نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب

دریافت نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب

جهت اخذ و دریافت نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب با شماره های ۷۳۰۸۹ (۱۲۰ خط)، ۴۴۸۹۰۸۲۴ و یا ۴۴۸۹۰۸۲۵  داخلی ۲۲۲ تماس حاصل فرمائید. یا عدد ۳ را به سامانه ۰۲۱۷۳۰۸۹ ارسال فرمائید.

۱۷ دیدگاهها

 1. خریدار عمده دستگاه تصفیه آب

  سلام
  آیا شما برای نماینده های فروش دستگاه تصفیه آب و یا خریداران عمده دستگاه تصفیه آب تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته اید ؟

  • سلام
   بله، شرکت عمران سازان مهاب برای نمایندهای رسمی خود در سراسر کشور علاوه بر درنظر گرفتن تخفیفات ویژه مصوب هیئت مدیره ، تسهیلات اعتباری و اسنادی نیز در نظر گرفته است
   ضمناً این شرکت برای خریداران عمده دستگاه تصفیه آب با سابقه مالی مناسب تسهیلات ویژه در نظر گرفته است.

 2. در خواست نمایندگی فروش تصفیه آب

  من در خواست نمایندگی فروش دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی دارم
  سابقه کار در زمینه تصفیه آب هم دارم
  شرایط خاصی برای خودم و یا مغازم باید داشته باشم یا همین کافی هست که نمایندگی بگیرم؟

  • برای دریافت نمایندگی فروش فعال دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی شرایط خاصی مورد نیاز نیست
   البته در مورد دستگاه های تصفیه آب صنعتی می بایست اطلاعات فنی کافی در این زمینه داشته باشید
   بدیهی است داشتن فروشگاه برای مراجعه حضوری و یا فروشگاه آنلاین جهت خرید کالا برای دریافت نمایندگی ضرورری است و نیز خرید با تعداد پایین مشمول قیمت های نمایندگی نخواهد بود و بصورت تکفروشی محاسبه خواهد شد

 3. فروشگاه تصفیه آب ساماندز

  آیا نمایندگی های شما باید تمام مدل های دستگاه های تصفیه آب شما را خریداری کنند؟ یا هر مدلی که خودمون بخواهیم میتونیم دریافت کنیم؟

  • شرکت عمران سازان مهاب شرایط مطلوبی برای اعطای نمایندگی در نظر گرفته است که مدل دستگاه درخواستی از طرف نماینده معیار خواهد بود
   و اعتبار نماینده به تعداد خرید و مدت زمان همکاری بستگی خواهد داشت
   البته برای دریافت نمایندگی انحصاری یک مدل شرایط متفاوت خواهد بود و نیاز به جلسه حضوری می باشد

 4. فروشگاه تصفیه آب زلال چشمه

  سلام، شرکت عمران سازان مهاب برای اعطای نمایندگی تعداد خاصی دستگاه رو مد نظر داره؟ یعنی باید یک تعداد خاصی خرید کنیم که نماینده محسوب بشیم ؟ اگر بله حداقل تعدادی که برای اعطای نمایندگی در نظر دارید را اعلام بفرمائید.

  • البته همینطور است و جهت دریافت نمایندگی شرکت عمران سازان مهاب می بایست تعداد حداقلی دستگاه خرید نمائید که در اینصورت خریدار عمده دستگاه تصفیه آب و نماینده شرکت محسوب خواهید شد.
   ضمناً شرکت بدلیل تغییرات قیمتی لیست قیمت مشخصی جهت ارائه به نمایندگان فروش ندارد و جهت اطلاع از آخرین قیمت ها می بایست با تلفن های شرکت تماس حاصل فرمائید

 5. با نماینده هاتون چکی هم کار می کنید یا فقط نقدی هستش؟
  نمایندگی دستگاه تصفیه آب صنعتی هم میدید؟ تجهیزات تصفیه آب صنعتی و خانگی چطور؟
  من فقط برند واترسیف می خوام باید حتماً از بقیه اجناس هم بطور عمده خرید کنم؟

  • اصولاً فروش محصولات عمران سازان مهاب بصورت نقد می باشد مگر در شرایط خاص با توافق ، خرید با چک پذیرفته خواهد شد
   جهت همکاری با شرکت با تعداد بالای دستگاه تصفیه و پرداخت های غیر نقدی نیاز به گذاشتن وثیقه معتبر با ارزش متناسب وجود خواهد داشت
   در مورد دستگاه های تصفیه آب صنعتی نمایندگی مستقیم اعطا نخواهد شد و نمایندگی ها پس از مدت همکاری معین و یا رسیدن به سقف خرید مشخص با قیمت نمایندگی به همکاری ادامه خواهند داد
   در زمینه برندهای شرکت عمران سازان مهاب برند مورد درخواست شما مبنا خواهد بود و تعداد دستگاه خریداری توسط شما معیار تعیین قیمت خواهد بود و نیازی به خرید اجباری سایر برندها نمی باشد

 6. سلام
  لطفا از سایت ما و دستگاه های آب قلیایی تولید ما دیدن کنید

  قیمت دستگاه آب قلیایی تولیدی ایران با کیفیت بالاتر از دستگاه های خارجی قیمت یک دستگاه تصفیه آب می باشد این دستگاه دارای تاییدیه بهداشت، پزشکان و طب سنتی می باشد.جهت گرفتن اطلاعات بیشتر و یا گرفتن نمایندگی فعال تماس بگیرید

 7. سلام
  فروشگاه تک پویا …
  ماباخریدمحصولات شما میتونیم نمایندگی از شما بگیریم مدرک خاصی هم میخاد

  • در صورتی که درخواست دریافت نمایندگی رسمی دارید که به صورت کتبی و ممهور باشد پس از خرید دستگاه های شرکت عمران سازان مهاب و هماهنگی تلفنی با شماره های ۴۴۴۶۰۳۲۲ و یا ۷۳۰۸۹ جهت دریافت برگه نمایندگی اقدام فرمائید
   با تشکر

 8. مهدی جعفری۰۹۳۴۷۶۸۴۹۷۳ ۰۹۰۲۹۲۶۴۳۴۳ ۰۹۱۲۳۱۸۵۷۳۵

  سلام. ببخشید نمایندگی. میخواستم جزیره کیش داده میشه

 9. سلام خدمت شما دوست گرامی
  من ازافغانستان مراحم شما شدم

 10. میخواستم نمایند گی شما را در افغانستان داشته باشم
  اگه شماره چیزی دهرید بفرست تا با شما به تماس بشویم

 11. سلام‌وقت بخیر بی زحمت قیمت و مدل دستگاه های تصفیه خانگی و قطعات و فیلتر های مصرفی را ایمیل کنید برای خرید عمده ممنونم

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *