نیمه صنعتی ۵۰۰گالن مارک watersafe

این دستگاه پایه دار نیمه صنعتی ۵۰۰گالن مارک watersafe و دارای سه فیلتر مرحله اول PP،UDF،CTO وفیلتر چهارم وپنجم وششم وهفتم وهشتم ممبرین ۱۰۰گالن  مارکfilmtecآمریکا می باشد و فیلتر آخر کربن خطی نام دارد.
پوسته ها وفیلترها ۲۰اینچ اسلیم است ودارای ۵عدد ممبرین ۱۰۰گالن filmtec  می باشدوقابلیت آبدهی آن تقریبا ۱۵۰۰لیتر در شبانه روز است.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۵۰۰گالن مارک watersafe

دستگاهای تصفیه آب نیمه صنعتی معمولا در مکانهای اداری سازمانها ویا کارگاهها و تمام مکانهایی که روزانه بین۸۰۰تا ۱۵۰۰لیتر آب برای آشامیدن نیاز دارند استفاده می شود
دستگاهای تصفیه آب نیمه صنعتی معمولا ازظرفیت ۲۰۰گالن تا ۶۰۰گالن هستند ودستگاها با ظرفیت بیشتر دستگاهای صنعتی نامیده می شوندکه مقدار ابدهی آنها وکاربدش با دستگاهای نیمه صنعتی متفاوت هستند.
تکنولوژی استفاده شده در این دستگاهها اسمز معکوس می باشندو برای اماکنی که آب ورودیشان دارای مقادیر زیادی جامدات محلول در آب هستند استفاده می شود.
این دستگاها همانند دستگاهای خانگی به حذف گل ولای و شن وماسه و کلیه ذرات معلق در آب و کلر زیادی، طعم وبوی بد آب وبه حدف آلاینده های شیمیایی مانند نیترات ،نیتریت و… می پردازد وعلاوه بر اینها این دستگاه قابلیت کاهش tds وth آب رادارد.

تمامی این دستگاه ها دارای۱سال گارانتی و ۱۰سال خدمات پس از فروش میباشد

 دستگاه تصفیه آبنیمه صنعتی 500 گالن مارک watersafe
دستگاه تصفیه آبنیمه صنعتی ۵۰۰ گالن مارک watersafe

مشاهده بیشتر

اعطای نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی

اعطای نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی

اطلاعیه دعوت به همکاری و اعطای نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی، شرکت عمران سازان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *