دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واترسیف

در برخی موارد میزان مصرف آب در طول روز بیش از میزان توان تولید دستگاه های تصفیه آب خانگی بالاتر است. این حالت در مراکز اداری، بیمارستان ها، رستوران ها و … وجود دارد. در این موارد به جای اینکه از چند دستگاه آب تصفیه کن خانگی استفاده شود از یک یا چند دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی در ظرفیت های مختلفی از ۳۰۰ تا ۵۰۰ گالن در روز موجود می باشد که با توجه به نیاز های مختلف می توان از آن ها استفاده کرد. در اغلب موارد از ممبران های ۱۰۰ گالنی برای ساخت این دستگاه های تصفیه استفاده می شود. اما می توان از ممبران های ۲۵۲۱ نیز برای ساخت این دستگاه ها بهره گرفت.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واترسیف

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واترسیف
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی واترسیف

دستگاه های آب تصفیه کن نیمه صنعتی مارک water safe یکی از بهترین نمونه های دستگاه های نیمه صنعتی تصفیه آب در کشور می باشد.کیفیت بالای قطعات به کار رفته در ساخت این دستگاه ها و طراحی صحیح از مواردی است که به کارایی بالای این دستگاه کمک می کند.

در ساخت دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی همانند دستگاه های تصفیه آب خانگی، از سه مرحله پیش تصفیه شامل یک مرحله فیلتر pp فشرده و دو مرحله کربن استفاده می گردد. پمپ به کار رفته در این دستگاه آب را وارد ممبران ها کرده و آب تصفیه شده در مخزن جمع آوری می شود.

اما در بسیاری از دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی که در بسیاری از شرکت ها موجود است به دلیل طراحی نادرست و استفاده از قطعات نامرغوب، کارایی دستگاه بسیار پایین بوده و عمر مفید این دستگاه ها معمولا به چند ماه هم نمی رسد.

در انتخاب دستگاه نیمه صنعتی، توجه به میزان آب تصفیه شده ی مورد نیاز، کیفیت دستگاه، استاندارد قطعات استفاده شده، ظاهر زیبا و طراحی دقیق از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

بهترین برند دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

شرکت عمران سازان مهاب با نزدیک به دو دهه تجربه در زمینه ی تصفیه آب یکی از بزرگترین وارد کنندگان این دستگاه ها در ایران بوده و مفتخر است که در طول این سال ها توانسته است تعداد بسیار بالایی از این دستگاه ها را وارد و با توجه به رضایت مشتریان به فروش برساند.

منبع: فروشگاه اینترنتی دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی عمران سازان مهاب

مشاهده بیشتر

مراحل نصب دستگاه تصفیه آب خانگی

راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب

توصیه می شود برای نصب دستگاه و تجهیزات تصفیه آب از یک تکنسین کمک بگیرید …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *