Wyckomar uv دستگاه ضدعفونی کننده

Wyckomar کانادا بیشتر از ۳۰ سال است که سیستم های تصفیه آب با کیفیت بالا تولید می کند. Wyckomar یکی از شرکت های پیشگام در زمینه تکنولوژی اشعه UV ( دستگاه های ضدعفونی کننده UV ) برای تصفیه آب می باشد و در طول این سالها تجربیات بسیار با ارزشی به دست آورده است.

Wyckomar محصولاتی با تنوع بالا و انعطاف پذیری (در مشخصات مورد نظر خریدار) بالا تولید میکند و این امر به واسطه بهره گیری از کارشناسان مجرب و متعهد در زمینه فرآیندهای تصفیه آب میسر شده است. همچنین ساخت محصولات به صورت سفارشی بر اساس نیاز مشتریان مقدور می باشد. شرکت Wyckomar نقش مهمی در توسعه سیستم های اشعه UV خانگی و صنعتی داشته است و بسیاری از طراحی های اصلی سیستم های این شرکت همچنان در حال استفاده می باشند.

دستگاه های ضدعفونی کننده UV برند Wyckomar

Wyckomar uv دستگاه های ضدعفونی کننده
Wyckomar uv دستگاه های ضدعفونی کننده

محصولات Wyckomar با هدف پاسخ به نیاز محصولات با تکنولوژی غیر شیمیایی برای تولید آب شرب ایمن، پاک و عاری از میکروارگانیسم طراحی و تولید می شوند که در سرتاسر دنیا مورد استفاده قرار می گیرند.

امروزه Wyckomar سیستم های تصفیه و ضدعفونی کننده UV خانگی، نیمه صنعتی، صنعتی و سیستم های کوچک شهری و سیستم های با کاربردهای خاص را در مدل ها و سایزهای متنوع تولید و بفروش می رساند. Wyckomar همچنین سیستم های همه کاره نصب شده روی شاسی یا دیواری برای ظرفیت ها و کاربرد های مختلف تولید میکند. در این سیستم ها می توان از مزایای فیلتراسیون و ضدعفونی کنندگی UV و دیگر گزینه ها بهره برد و در میان مشتریان بسیار معمول می باشند.

دستگاه ضدعفونی کننده Wyckomar uv

شرکت عمران سازان مهاب به عنوان نماینده رسمی شرکت Wyckomar کانادا و همچنین به عنوان یکی از اولین شرکت های وارد کننده سیستم های ضدعفونی کننده UV در ایران با داشتن تجربه و دانش فنی بالا در این زمینه آماده پاسخگویی به نیازهای مشتریان گرامی در صنایع مختلف نظیر داروسازی، صنایع خوراکی و نوشیدنی ها، تولید آب شرب و دام و طیور و پرورش آبزیان و بسیاری دیگر از صنایع می باشد.

 منبع: فروشگاه اینترنتی دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی عمران سازان مهاب

مشاهده بیشتر

نیترات عامل آلودگی آب تهران

آب تهران فقط کفاف ۱۱ میلیون نفر را می‌دهد

⚠️ارتقایی گفت: در جلسات طرح جامع تهران، شورای شهر و آب و فاضلاب تهران جمعیت …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *