سیستم های آب شیرین کن RO

در بررسی سیستم های آب شیرین کن RO باید توجه داشت که آب یکی از مهمترین ارکان در کلیه صنایع می باشد و دسترسی با آب با کیفیت، نقش بسیار مهمی در بهره وری، افزایش کیفیت و کمیت محصول تولیدی، کاهش هزینه های نگهداری و تعمیرات و … دارد. آب تقریبا در تمامی صنایع سنگین از قبیل نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی، صنعت معدن، صنایع فولاد و … و صنایع سبک از قبیل صنایع غذایی- دارویی، صنعت خودروسازی، صنایه نساجی، دام و طیور، شیمیایی، معدنی و … و همچنین صنعت کشاورزی نقش بسیار حیاتی ایفا می کند و دسترسی به آب با کیفیت مورد نظر هر بخش یک عامل مهم در بقای هر صنعت می باشد.

به عنوان نمونه استفاده از آب تصفیه نشده و یا آب با سختی بالا، سبب بروزصدمات به لوله ها و تجهیزات می شود. احتمال رسوب و خوردگی در لوله ها، برج های خنک کننده وبویلرها افزایش یافته و این نیاز به مصرف انرژی، هزینه و زمان بیشتر جهت ادامه فرآیند تولید و بهره برداری می شود.

سیستم های آب شیرین کن RO

در مواردی که آب در دسترس، کیفیت مورد نیاز در یک صنعت را دارا نباشد، نیاز به تصفیه آب می باشد. تقریبا در اکثر موارد نیاز به کاهش پارامترهای آلاینده در آب لازم است و سیستم های آب شیرین کن RO ( اسمز معکوس ) و پیش تصفیه های آن یکی از روش های ایده آل و اثبات شده و قابل اطمینان می باشد که تقریبا تمامی آلودگی های محلول و غیرمحلول موجود در آب را حذف می نماید.

همچنین کمبود منابع آب شیرین، نیاز به استفاده از منابعی چون آب های چاه (لب شور)، آب های سطحی و آب دریا (آب شور) را ایجاد می کند که حتما باید تصفیه های لازم انجام گیرد تا کیفیت آب به حد مورد نظر برسد.

لازم به ذکر است سیستم های آب شیرین کن RO می تواند جهت تولید آب شرب و آب صنعتی مورد استفاده قرار گیرد.

در این راستا شرکت عمران سازان مهاب با بهره گیری از دانش فنی بالا، کادر مجرب و ارتباط با شرکت های تولید کننده خارجی محصولات، قادر به تامین کلیه نیازهای صنایع مختلف در جهت تامین سیستم تصفیه مورد نیاز می باشد.

شرکت عمران سازان مهاب ارائه کننده سیستم های آب شیرین کن RO پیش ساخته وارداتی با مارک Watersafe می باشد، و همچنین در مواردی که مشتریان نیاز به سیستم های آب شیرین کن RO با مشخصات و کاربردهای خاص دارند، با بهره گیری از تجربه و دانش فنی بالای کارشناسان شرکت عمران سازان مهاب، و زیر نظر شرکت های تولید کننده خارجی، اقدام به طراحی، ساخت و راه اندازی این سیستم ها بر مبنای نیاز مشتریان می گردد.

سیستم های آب شیرین کن RO فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب
سیستم های آب شیرین کن RO فروشگاه اینترنتی دستگاه تصفیه آب

منبع : فروشگاه اینترنتی دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی عمران سازان مهاب

مشاهده بیشتر

تصفیه آب به روش اسمز معکوس

تصفیه آب آشامیدنی با چه روشی مناسبتر است؟

روش های معروف‌ تصفیه آب آشامیدنی شامل تصفیه آب با جوشانیدن آب ، تقطیر و …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *