دستگاه های آب شیرین کن RO نیمه صنعتی

سیستم های آب شیرین کن RO نیمه صنعتی، دستگاه هایی هستند که برای تصفیه آب های با شوری کم(TDS<1000) در برخی مناطق و شهرستان ها مناسب می باشند. ظرفیت این دستگاه ها از ۳۰۰ تا ۸۰۰ گالن در روز می باشد و برای اداره جات، هتل ها، مدارس بیمارستان ها و کارگاه های کوچک صنعتی مناسب می باشد و جهت تولید آب شرب مورد نیاز پرسنل این مراکز مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه های آب شیرین کن RO نیمه صنعتی
دستگاه های آب شیرین کن RO نیمه صنعتی

این دستگاه ها قادر به حذف کلیه آلودگی های محلول (املاح و نمک های مضر و سختی) و آلودگی های غیرمحلول (گل و لای و ذرات کلوئیدی معلق در آب) موجود در آب می باشد، و آبی کاملا مناسب جهت شرب تولید می کنند.

دستگاه های آب شیرین کن RO نیمه صنعتی

از مزایای این سیستم ها، نیاز به فضای بسیار کم، مصرف برق پایین سادگی نصب و راه اندازی و بهره برداری، نیاز به سرویس کم، سرویس سریع و آسان و اقتصادی بودن (در مقایسه با خرید آب بسته بندی) می باشد.

شرکت عمران سازان مهاب ارائه کننده سیستم های آب شیرین کن RO نیمه صنعتی با مارک Watersafe می باشد که در ظرفیت های ۳۰۰ گالن در روز(۱۰۰۰ لیتر)، ۵۰۰ گالن در روز(۱۵۰۰ لیتر)، ۶۰۰ گالن در روز(۲۰۰۰ لیتر) و ۸۰۰ گالن در روز(۳۰۰۰ لیتر) ارائه می شود و در زمان بسیار کوتاه نصب و راه اندازی می شود.

منبع : فروشگاه دستگاه های تصفیه آب خانگی و صنعتی عمران سازان مهاب

مشاهده بیشتر

مراحل نصب دستگاه تصفیه آب خانگی

راهنمای نصب دستگاه تصفیه آب

توصیه می شود برای نصب دستگاه و تجهیزات تصفیه آب از یک تکنسین کمک بگیرید …

۴ دیدگاهها

  1. سلام من جهت خرید دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی نیاز به راهنمایی و مشاوره دارم لطفا در رابطه با این موضوع کمکم کنید . متشکرم

  1. اشتراک ها: تصفیه آب به روش اسمز معکوس (Reverse Osmosis) - دستگاه تصفیه آب

  2. اشتراک ها: آنتی اسکالانت Antiscalant ضد رسوب ممبران اسمز معکوس - دستگاه تصفیه آب

  3. اشتراک ها: Antiscalant آنتی اسکالانت ضد رسوب ممبران اسمز معکوس - رودسان

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *