دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۴۰۰گالن CELINA

تصفیه آب نیمه صنعتی ۴۰۰گالن CELINA دارای ۵مرحله می باشد سه فیلتر مرحله اول PP،UDF،CTO وفیلترمرحله چهارم ممبرین ۴۰۰گالن و فیلتر مرحله پنچم فیلتر کربن خطی میباشد.
این دستگاه کیسی میباشد و پوسته ها وفیلترها ۱۰اینچ هستندودارای یک ممبرین ۴۰۰گالنی می باشد وقابلیت آبدهی آن تقریبا ۱۲۰۰لیتر در شبانه روز است.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۴۰۰گالن مارک  watertek مدل celina

دستگاهای تصفیه آب نیمه صنعتی معمولا در مکانهای اداری سازمانها ویا کارگاهها و تمام مکانهایی که روزانه بین۸۰۰تا ۱۵۰۰لیتر آب برای آشامیدن نیاز دارند استفاده می شود.
دستگاهای تصفیه آب نیمه صنعتی معمولا ازظرفیت ۲۰۰گالن تا ۶۰۰گالن هستند ودستگاها با ظرفیت بیشتر دستگاهای صنعتی نامیده می شوندکه مقدار ابدهی آنها وکاربدش با دستگاهای نیمه صنعتی متفاوت هستند.
تکنولوژی استفاده شده در این دستگاهها اسمز معکوس می باشندو برای اماکنی که آب ورودیشان دارای مقادیر زیادی جامدات محلول در آب هستند استفاده می شود.
این دستگاها همانند دستگاهای خانگی به حذف گل ولای و شن وماسه و کلیه ذرات معلق در آب و کلر زیادی، طعم وبوی بد آب وبه حدف آلاینده های شیمیایی مانند نیترات ،نیتریت و… می پردازد وعلاوه بر اینها این دستگاه قابلیت کاهش tds وthآب رادارد.

تمامی این دستگاه ها دارای۱سال گارانتی و ۱۰سال خدمات پس از فروش میباشد

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400گالن CELINA
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۴۰۰گالن CELINA

مشاهده بیشتر

اعطای نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی

اعطای نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی

اطلاعیه دعوت به همکاری و اعطای نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی، شرکت عمران سازان …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *