تصفیه آب نیمه صنعتی ۴۰۰گالن مارک watertek

این دستگاه تصفیه آب پایه دار نیمه صنعتی ۴۰۰گالن watertek می باشد سه فیلتر مرحله اول PP،UDF،CTO وفیلتر چهارم وپنجم وششم وهقتم ممبرین ۱۰۰گالن  مارک filmtec آمریکا می باشد و فیلتر آخر کربن خطی نام دارد.
پوسته ها وفیلترها ۲۰اینچ اسلیم است ودارای ۴عدد ممبرین ۱۰۰گالن filmtec  می باشد و قابلیت آبدهی آن تقریبا ۱۲۰۰لیتر در شبانه روز است.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۴۰۰گالن watertek

دستگاهای تصفیه آب نیمه صنعتی معمولا در مکانهای اداری سازمانها ویا کارگاهها و تمام مکانهایی که روزانه بین۸۰۰تا ۱۵۰۰لیتر آب برای آشامیدن نیاز دارند استفاده می شود
دستگاهای تصفیه آب نیمه صنعتی معمولا ازظرفیت ۲۰۰گالن تا ۶۰۰گالن هستند ودستگاها با ظرفیت بیشتر دستگاهای صنعتی نامیده می شوندکه مقدار ابدهی آنها وکاربدش با دستگاهای نیمه صنعتی متفاوت هستند.
تکنولوژی استفاده شده در این دستگاهها اسمز معکوس می باشندو برای اماکنی که آب ورودیشان دارای مقادیر زیادی جامدات محلول در آب هستند استفاده می شود.
این دستگاها همانند دستگاهای خانگی به حذف گل ولای و شن وماسه و کلیه ذرات معلق در آب و کلر زیادی، طعم وبوی بد آب وبه حدف آلاینده های شیمیایی مانند نیترات ،نیتریت و… می پردازد وعلاوه بر اینها این دستگاه قابلیت کاهش tds وthآب رادارد.

تمامی این دستگاه ها دارای۱سال گارانتی و ۱۰سال خدمات پس از فروش میباشد

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 400گالن watertek
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۴۰۰گالن watertek

مشاهده بیشتر

اعطای نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی

اعطای نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی و صنعتی

اطلاعیه دعوت به همکاری و اعطای نمایندگی فروش دستگاه تصفیه آب خانگی، شرکت عمران سازان …

۴ دیدگاهها

 1. مهدی محمدی پاشاکی

  درود بر شما
  لطفا لیست قیمت آب تصفیه کن نیمه صنعتی (ظرفیت روزانه بین۸۰۰تا ۱۵۰۰لیتر آب برای آشامیدن) را بفرستید.
  با سپاس از شما

 2. سلام.قیمت اب تصفیه کن ۴۰۰ گالن چند تومان می باشد؟؟
  متشکرم

 3. با سلام
  لطفا قیمت دستگاه آب شیرین کن نیمه صنعتی ۸۰۰ گالن را بفرمایید

 4. با سلام من دستگاه‌های تصفیه و کلر زن و گند زدایی برای یک پروژه شامل چندین هتل را میخواهم چنانچه قیمت شما برای بنده به صرفه باشد تمایل به خرید دا و لطفا لیست قیمت بر اساس مدل و ظرفیتهای مختلف را با آدری زیر تا امروز ظهر ارسال فرمایید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *